• Slide Basic 01

Vedoucí krajského pracoviště NPI ČR v Ostravě, Olomouci, Zlíně a Brně

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Vedoucí krajského pracoviště NPI ČR

v Ostravě, Olomouci, Zlíně a Brně (dále jen krajské pracoviště).

Výběrové řízení se týká 4 samostatných pozic pro 4 krajská pracoviště.

Hlavní náplň činnosti

Odpovídá za:

  • řízení krajského pracoviště a všech jeho činností
  • transformaci pracoviště ve smyslu aktivního přístupu k realizaci Strategie 2030+
  • personální zajištění krajského pracoviště
  • správu svěřeného movitého i nemovitého majetku včetně jeho udržování
  • koordinaci činnosti krajského pracoviště včetně činnosti projektové, ve spolupráci s ostatními krajskými pracovišti a centrálním pracovištěm NPI ČR

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • ohodnocení ve 13. platové třídě, podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • standardní zaměstnanecké benefity
  • pružnou pracovní dobu

Od uchazeče očekáváme:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • stručnou vizi rozvoje krajského pracoviště v rozsahu maximálně 2 strany A4

Požadujeme

  • organizační a řídící schopnosti
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • zkušenost s vedením týmů a kolektivů
  • schopnost sehrávat aktivní roli při spolupráci se sociálními partnery, zřizovateli, školami, dalšími institucemi veřejného sektoru i s nestátními institucemi
  • schopnost jednání s lidmi, řešení a předcházení konfliktů
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • vzdělání, praxe nebo orientace v některé z oblastí činnosti NPI ČR
  • schopnost rychlé orientace v činnostech krajského pracoviště
  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • trestní bezúhonnost

Další informace

Vše zašlete nejpozději do 22. 1. 2021 na e-mail: pam@npi.cz a do předmětu uvádějte „Vedoucí krajského pracoviště“ a místo krajského pracoviště, o které máte zájem. Následně proběhne posouzení přihlášek a vybraní uchazeči budou telefonicky pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční na jednotlivých pracovištích.

Nástup: nejdříve možný 1. 2. 2021, předpokládaný nástup 1. 3. 2021

Místo výkonu práce: Ostrava, Olomouc, Zlín, Brno

NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy