• Slide Basic 01

Vedoucí oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče, úvazek 1,00

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Vedoucí oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče

Úvazek 1,00

Hlavní náplň činnosti

  • Metodická podpora školských poradenských zařízení (PPP a SPC),
  • metodická podpora v oblasti prevence rizikového chování,
  • metodická podpora a další vzdělávání pro krajské školské koordinátory prevence,
  • metodická podpora zařízení pro ÚV, OV a SVP,
  • psychodiagnostika a vývoj diagnostických nástrojů,
  • DVPP v dané oblasti (výcviky aj.).

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (zákon č. 563/2004 Sb., v platném znění, § 18 speciální pedagog nebo
    § 19 psycholog),
  • pedagogickou praxi min. 5 let v pozici speciální pedagog nebo psycholog ve školském poradenském zařízení (PPP nebo SPC), popř. ve školním poradenském pracovišti,
  • praxi v oblasti řízení týmu nad 5 zaměstnanců,
  • dobrou orientaci v oblasti regionálního školství a vzdělávání,
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost práce s rozsáhlejšími texty,
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet),
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti,
  • občanskou a morální bezúhonnost.

Další informace

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení do 14. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv.  „sickdays“, 25 dní dovolené,
  • možnost zapojení do programu MultiSport,
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
  • pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy
  • možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Předpokládaný nástup: podle dohody

Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Vedoucí oddělení poradenských služeb a ústavní péče“.

NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o  zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Poznámka:

Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne  1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy