• Slide Basic 01

Týmový manažer KA 03 - Veřejnost v projektu APIV B

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR)

                vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Týmový manažer KA 03 - Veřejnost

v projektu Podpora společného zdělávání v pedagogické praxi (APIV B)

Obecná charakteristika pozice:

  • Týmový manažer je přímo podřízen Projektovému manažerovi.
  • Připravuje plány realizace aktivit projektu, koordinuje realizaci a naplňování cílů, sleduje čerpání finančních prostředků.
  • Zodpovídá za komplexní řízení klíčové aktivity Veřejnost.
  • Zabezpečuje propagaci a publicitu projektu, informování cílových skupin o projektu a o možnostech zapojení se do jednotlivých aktivit.
  • Zajišťuje profesionální komunikaci s celostátními i místními médii za účelem podpory pozitivního vztahu veřejnosti.
  • Zodpovídá za jednotnou vizuální identitu, grafickou a jazykovou korekturu všech článků a dokumentů vznikajících v projektu i vybudování vizuální podoby online komunikačního prostředí projektu (např. webové stránky, znalostní databáze, profil na sociálních sítích apod.).
  • Zajišťuje vytvoření a distribuci pravidelného newsletteru projektu.
  • Provádí mediální lobbing a odpovídá za medialist projektu.
  • Sleduje správnost a naplňování monitorovacích indikátorů v rámci harmonogramu projektu
  • Vede porady realizačního týmu klíčové aktivity.
  • Účastní se externích a interních kontrol projektu.
  • Zastupuje organizaci a projekt při jednáních a na konferencích, seminářích, veřejných slyšeních a fórech.

Hlavní náplň činnosti

  • koordinace a kontrola práce týmu aktivity Veřejnost: tvorba obsahu (webové stránky, webová aplikace, sociální sítě, tištěná periodika), propagace projektových aktivit, komunikace s médii, organizace akcí pro pedagogy a rodiče v rámci celé ČR, příprava propagačních materiálů a předmětů, správa webových stránek a sociálních sítí projektu, příprava newsletteru, příprava PR a propagačních materiálů, aktualizace strategického marketingového plánu, kontrola a zajištění dodržování povinné publicity a vizuální identity projektu.
  • administrativa spojená s řízením aktivity, pravidelný reporting a kontrola činností,
  • propagační činnost v oblasti společného/inkluzivního vzdělávání.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání,
  • minimálně 5 let praxe na podobné pozici,
  • prokazatelné zkušenosti z oblasti PR a marketingu,
  • zkušenosti s vedením menšího týmu,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni,
  • prezentační dovednosti,
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Výhodou bude, pokud:

  • se orientujete v oblasti školství a vzdělávání,
  • umíte pracovat s daty,
  • ovládáte základy online marketingu,
  • znáte pravidla komunikace na sociálních sítích,
  • vás baví tvořit obsah v psané i audiovizuální podobě (videa, podcasty, infografiky)

Další informace

 Nabízíme:

  • dobré platové podmínky,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • zázemí stabilní organizace,
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu,
  • systém sociálních benefitů organizace
  • práce na pracovní smlouvu do konce projektu (březen 2022).

Místo výkonu práce:  Praha

Předpokládaný nástup: květen 2021, případně dle domluvy.

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem zašlete prosím nejpozději do 26. 4. 2021 na e-mail : sarka.rysova@npi.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy