• Slide Basic 01

SPECIÁLNÍ PEDAGOG PRO REVIZNÍ PRACOVIŠTĚ

Úkolem revizního pracoviště je odborný přezkum doporučení a zpráv školských poradenských zařízení (§ 16b školského zákona). Jedná se o ověření, zda nastavená podpůrná opatření odpovídají skutečným potřebám a možnostem žáka. Jedná se vždy o týmovou spolupráci.

Popis pracovní pozice:

  • Vyhodnocení dokumentů určených k revizi po formální a obsahové stránce.
  • Odborné posouzení příslušných podkladů ze spisové dokumentace ŠPZ vztahující se ke konkrétnímu žákovi.
  • Komunikace se školskými poradenskými zařízeními a školami.
  • Na základě své odbornosti zpracování podkladů pro závěry revizního šetření.
  • Zhotovení závěrečné revizní zprávy z poskytnutých podkladů revizního týmu.
  • Revizní šetření je realizováno v místě působení daného ŠPZ, dále probíhá návštěva školy, kterou daný žák navštěvuje (revizní tým vyjíždí v rámci celé ČR).
  • Celé šetření je založeno na týmové spolupráci.

Hlavní náplň činnosti

Požadujeme

  • Magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika,
  • praxi min. 8 let v pozici speciální pedagog v poradenském zařízení (PPP nebo SPC), popř. ve školním poradenském pracovišti,
  • schopnost nahlížet na danou problematiku různými úhly pohledu,
  • orientaci ve vzdělávacím a poradenském systému v ČR,
  • orientaci ve školské legislativě a souvisejících strategických dokumentech,
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet),
  • zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti.

Další informace

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení do 13. platové třídy,
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv.  „sickdays“,
  • 25 dní dovolené,
  • možnost zapojení do programu MultiSport, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
  • pružnou pracovní dobu.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Sídlo revizního pracoviště: Praha, Senovážné nám. 25 (dočasně Novoborská 327/8)

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Speciální pedagog pro revizní pracoviště“.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy