• Slide Basic 01

PERSONALISTKA/PERSONALISTA

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Hlavní náplň činnosti

  • Zajišťování personální agendy v rámci projektu, činností spojených s uzavíráním a změnami pracovních smluv, DPČ a DPP, tvoření dodatků.
  • Vedení osobní evidence zaměstnanců, jejich osobních spisů a zabezpečování dalších činnosti s tím souvisejících.
  • Sledování pracovně právních předpisů a provádění poradenské činnosti v personální oblasti, práce s interními personálními databázemi (vkládání dat, provádění změn, zabezpečení agendy související s výkazy práce).
  • Příprava mzdových a personálních podkladů pro případné kontroly.
  • Komplexní koordinace a zajišťování rozvoje oblasti organizačních vztahů a systemizace, personalistiky, odměňování zaměstnanců v pracovním poměru a komplexní koordinace personální správy. Archivace dokladů.

Požadujeme

  • Min. SŠ, praxe v oblasti personální agendy min. 5 roků.
  • Znalost legislativy z oblasti personální agendy, zákoník práce.
  • Vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti.
  • Schopnost samostatného řešení úkolů pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)

Další informace

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení do 10. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv.  „sickdays“, 25 dní dovolené,
  • možnost zapojení do programu MultiSport,
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
  • pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy

Předpokládaný nástup: 1. 7. 2020 nebo dohodou

Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 6. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Personalistka / Personalista.

NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o  zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Poznámka:

Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne  1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy