• Slide Basic 01

Odborný krajský metodik, kraj: Karlovarský

Národní pedagogický institut České republiky (NPIČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Odborný krajský metodik

Kraj: Karlovarský

úvazek 1,00

Obecná charakteristika pozice:

  • Odborný krajský metodik je odpovědný za odbornou náplň, vedení, organizaci a realizaci procesů vzdělávacích programů. Provádí evaluaci nastavených procesů, reflexi a reporting vzdělávacích programů v kraji.

Hlavní náplň činnosti

  • koordinace, administrace a realizace dalšího vzdělávání v kraji,
  • koordinace, administrace a realizace aktivity management,
  • koordinace, administrace a realizace pilotáže a implementace metodických kabinetů v kraji (osobní kontakt s řediteli škol, účast na poradách zřizovatelů a předávání aktuálních informací z projektu),
  • odpovědnost za provedení předem nastavených evaluačních procesů v kraji,
  • metodická činnost v kraji,
  • helpdesk pro pedagogickou veřejnost,
  • plní úkoly související s výše uvedeným obsahem pracovní náplně, kterému uloží přímý nadřízený.

Nabízíme:

  • pět týdnů dovolené
  • pět dní indispozičního volna
  • dobré platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní organizace
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu
  • pracovní smlouvu na celý úvazek na 1 rok a případné prodloužení do 31. 10. 2022

Požadujeme

Kvalifikační požadavky a zkušenosti:

Nutné:

  • znalost školského terénu,
  • organizační schopnosti,
  • komunikační dovednosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni,
  • časová flexibilita.

Výhodné:

  • plánování, realizace, monitorování a vyhodnocování vzdělávacích programů,
  • administrace e-learningových systémů,
  • tutorské nebo lektorské dovednosti,
  • dovednost práce s informačními systémy,
  • předchozí zkušenosti v projektech ESF,
  • znalosti školské legislativy,
  • znalost didaktiky předmětu,
  • zkušenosti s vedením menších týmů.

Obecné dovednosti

  • počítačová způsobilost (pokročilejší ovládání počítače, výborná znalost MS Office a Internet),
  • prezentační dovednosti.

Měkké kompetence

  • efektivní komunikace (nadstandardní komunikační dovednosti, formování myšlenek v písemné i ústní podobě na výborné úrovni),
  • výborné organizační schopnosti,
  • flexibilita (trvale se rozvíjí, sebevzdělává se a není časově omezen),
  • samostatnost,
  • plánování a organizace práce (stanovuje cíle, předvídá rizika, sleduje a hodnotí naplňování cílů),
  • odolnost vůči stresu,
  • příjemné vystupování,
  • schopnost identifikace a kvalitní řešení problémů,
  • asertivita.

Příprava a certifikáty

  • VŠ I. stupně (ideálně pedagogického zaměření) a 2 roky praxe v oblasti vzdělávání.

Další informace

Předpokládaný nástup: září 2020

Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 15. 10. 2020 12:00 hodin na e-mail: dalibor.drab@npicr.cz.

Do předmětu zprávy uvádějte „OKM_Karlovy Vary IPs  SYPO“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy