• Slide Basic 01

Krajský metodik v projektu Podpora společného zdělávání v pedagogické praxi (APIV B)

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Krajský metodik v projektu Podpora společného zdělávání v pedagogické praxi (APIV B)

Kraj: Jihomoravský

úvazek 0,5 na DPČ

Hlavní náplň činnosti

  • koordinace, administrace a realizace klíčových aktivit projektu v kraji,
  • konzultační činnost a poskytování odborného poradenství v oblasti společného/inkluzivního vzdělávání (nejen) školám,
  • síťování  relevantních aktérů zabývajících se problematikou společného/inkluzivního vzdělávání v kraji (jednotlivých odborníků, neziskových organizací ad.) – vytvoření krajské databáze aktérů implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání (APIV),
  • příprava a realizace tzv. informačních seminářů pro veřejnost zaměřených na problematiku  společného/inkluzivního vzdělávání,
  • zajištění vzdělávacích a poradenských služeb (DVPP, mentoring, koučink, externí odborné poradenství) pro školy zapojené do tzv. krajské sítě škol a školských zařízení (spolupracující školy v projektu).

Požadujeme

  • VŠ vzdělání magisterského typu,
  • minimálně 2 roky praxe vztahující se k dané činnosti,
  • znalost školského terénu v regionu,
  • organizační schopnosti,
  • komunikační dovednosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni,
  • prezentační dovednosti.

Výhodou:

  • plánování, realizace, monitorování a vyhodnocování vzdělávacích programů,
  • znalost školské legislativy.

Další informace

 Nabízíme:

  • dobré platové podmínky,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • zázemí stabilní organizace,
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu,
  • DPČ na 0,5 úvazku po dobu realizace projektu (do března 2022).

Místo výkonu práce:  Brno

Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem zašlete prosím nejpozději do 29.2. 2020 na e-mail : sarka.rysova@npicr.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy