• Slide Basic 01

Krajský koordinátor projektu Upskilling CZ

Krajský koordinátor

Národní pedagogický institut České republiky (NPIČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Krajský koordinátor projektu Upskilling CZ (Systémové prostředí k prohlubování kompetencí)

pro Karlovarský, Pardubický, Královehradecký, Jihomoravský kraj.

Hlavní náplň činnosti

  • přispět ke zvýšení kvalifikovanosti dospělých občanů v kraji na základě potřeb trhu práce,
  • průběžně informovat klíčové aktéry o možnostech spolupráce,
  • koordinovat přípravu Doporučení pro optimalizaci sítě autorizovaných osob pro daný kraj, včetně organizace periodických setkání klíčových aktérů v rámci krajské sítě,
  • organizovat setkání krajských platforem autorizovaných osob,
  • aktivně vyhledávat potenciální autorizované osoby, poskytovat metodickou a informační podporu pro přípravu žádosti o udělení autorizace a její administraci,
  • pomáhat autorizovaným osobám zvyšovat kapacitu v rámci nabízení a propagování svých služeb,
  • aktivně vyhledávat další subjekty s nabídkou zapojení do sítě subjektů v jedné z výše uvedených rolí,
  • spolupořádat informační a vzdělávací aktivity související s tématem a propagací dalšího vzdělávání,
  • zajištění informací popřípadě prověření dat získaných analyticky od ÚP (počty nezaměstnaných se zaměřením na úroveň vzdělání (EQF 2-3), kteří jsou dlouhodobě nezaměstnaní; identifikace profesních kvalifikací, které jsou žádané ÚP pro rekvalifikaci a nemají autorizované osoby v daném kraji popřípadě není dostatečná nabídka vzdělávacích kurzů, atd.,
  • identifikace profesí (profesní kvalifikace), zejména kvalifikační úroveň 1-4, které jsou požadovány zaměstnavateli a v daném regionu chybí jejich nabídka, případně autorizované osoby,
  • motivace škol a jiných zařízení stát se autorizované osoby,
  • proškolení zaměstnanců ÚP (rekvalifikace) o národní soustavě kvalifikací dle požadavků a potřeby v daném regionu,
  • účast na setkáních sdružení a odborů CS (zejména zaměstnavatelé a školy) a aktivní propagace národní soustavy kvalifikací,
  • spolupráce s krajskými organizacemi NPI ČR a dalšími útvary NPI ČR,
  • odpovědnost za odbornou a metodickou koordinaci klíčové aktivity celostátního projektu v daném kraji,
  • zajištění činnosti lokálních síťařů, pracovních týmů a skupin v kraji,
  • příprava podkladů a zpráv o průběhu projektu,
  • komunikace se všemi klíčovými subjekty v rámci projektu,

Požadujeme

  • ukončené minimálně SŠ vzdělání
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
  • samostatnost a odpovědnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost srozumitelně prezentovat výstupy
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • časová flexibilita a ochota cestovat po regionu

Další informace

Výhody
  • předchozí zkušenosti v projektech ESF, znalost NSK (národní soustava kvalifikací) a její implementace u cílových skupin (zaměstnavatelé, úřady práce, autorizované osoby – školy, firmy, vzdělávací instituce),
  • orientace v hospodářské struktuře regionu,
  • pracovní zkušenosti získané s vedením menších týmů na území daného kraje
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou
  • místo výkonu práce krajské město
  • plat dle nařízení vlády č.  341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • nástup nejlépe IHNED na přepokládaný termín červenec 2020
  • pět týdnů dovolené
  • pět dní sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební notebook
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní organizace
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu

Pokud máte o pozici zájem, zašlete nám prosím stručný motivační dopis doplněný Strukturovaným profesním životopisem nejpozději do 31. 5. 2020 12:00 hodin na e-mail: radim.stejskal@npicr.cz

Do předmětu zprávy uvádějte „krajský koordinátor Upskilling“

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy