• Slide Basic 01

Krajský koordinátor, kraj: Moravskoslezský

Národní pedagogický institut České republiky (NPIČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Krajský koordinátor

Kraj: Moravskoslezský

úvazek 0,50

Hlavní náplň činnosti

  • koordinace, administrace a realizace dalšího vzdělávání v kraji,
  • koordinace, administrace a realizace aktivity management a začínající učitel,
  • koordinace, administrace a realizace pilotáže a implementace metodických kabinetů v kraji (osobní kontakt s řediteli škol, účast na poradách zřizovatelů a předávání aktuálních informací z projektu),
  • odpovědnost za provedení předem nastavených evaluačních procesů v kraji,
  • helpdesk pro pedagogickou veřejnost,
  • plní úkoly související s výše uvedeným obsahem pracovní náplně, kterému uloží přímý nadřízený,
  • poskytuje administrativní pomoc odbornému krajskému metodikovi,
  • zajišťuje tisk a distribuci materiálů v rámci organizace klíčových aktivit v kraji,
  • podílí se na přípravě podkladů pro Zprávy o realizaci,
  • připravuje archivaci dokumentů ke klíčovým aktivitám v kraji,
  • účastní se školení, porad a odborné přípravy projektu.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
  • organizační schopnosti,
  • komunikační dovednosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na pokročilé úrovni,
  • časová flexibilita.

Výhodou:

  • praxe v administrativě,
  • plánování, realizace, monitorování a vyhodnocování vzdělávacích programů,
  • administrace e-learningových systémů,
  • tutorské nebo lektorské dovednosti,
  • dovednost práce s informačními systémy,
  • předchozí zkušenosti v projektech ESF,
  • znalosti školské legislativy,
  • zkušenosti s vedením menších týmů.

Další informace

Nabízíme:

  • pět týdnů dovolené
  • pět dní indispozičního volna
  • dobré platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní organizace
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu
  • pracovní smlouvu na úvazek 0,5 na rok a případné prodloužení do 31. 10. 2022

Plat dle nařízení vlády č.  341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo výkonu práce: Ostrava

Předpokládaný nástup: září 2020

Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 15. 8. 2020 10:00 hodin na e-mail: dalibor.drab@npicr.cz.

Do předmětu zprávy uvádějte „krajský koordinátor_MSK IPs  SYPO“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy