• Slide Basic 01

Krajský ICT metodik - kraj: Středočeský, Liberecký

dohoda o pracovní činnosti, 80 hodin měsíčně

Hlavní náplň činnosti

• Poskytuje odborné konzultace pro ICT koordinátory a vedoucí pracovníky škol v oblasti využití digitálních technologií ve výuce a při řízení školy, • vyhledává, posuzuje a doporučuje vhodné programy ICT koordinátorům škol a vedoucím pracovníkům škol v oblasti digitálního vzdělávání, • metodicky vede a organizuje metodické schůzky s ICT koordinátory škol, • připravuje účelná a ekonomická metodická doporučení a podporu pro jednotlivé typy a druhy škol v oblasti využívání digitálních technologií ve výuce a při řízení školy, • připravuje doporučení pro školy k využívání online zdrojů ve výuce a v oblasti bezpečného chování ve virtuálním prostoru, • informačně podporuje a připravuje doporučení k zařazení digitálních technologií do všech oblastí vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, • propojuje aktéry vzdělávání v oblasti digitálních technologií na úrovni kraje, • pomáhá školám koordinovat implementaci a rozvoj digitálních technologií na škole v souladu se státní Strategií digitálního vzdělávání, • sleduje vývoj v oblasti a zajišťuje sdílení příkladů dobré práce v oblasti využití digitálních technologií na školách, • aktivně šíří informace a zdroje, které slouží ke vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti digitálních technologií.

Požadujeme

• ukončené VŠ vzdělání magisterského typu, • ukončené kvalifikační studium k výkonu specializované činnosti – koordinace v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) nebo magisterské či doktorské vzdělání v oblasti ICT, • 2 roky praxe na pozici ICT koordinátora nebo ICT metodika ve škole, • znalost a přehled o aplikacích využitelných v edukačním procesu a řízení školy, • základní uživatelskou znalost ve využívání cloudových služeb, • zkušenosti s plánováním, realizací, monitorováním a vyhodnocováním projektů se vzdělávacím cílem, • komunikační a prezentační dovednosti, • porozumění anglicky psanému textu. Výhodou: • zkušenosti s projektovým řízením, • konzultační nebo lektorské zkušenosti ve vzdělávání dospělých, • dovednost práce s informačními systémy ve školském prostředí, • znalost prostředí různých OS, znalost kancelářských aplikací na odborné úrovni, • zkušenosti s aktivním sdílením v komunitách pedagogů v oblasti ICT, • administrace, implementace e-learningových a redakčních publikačních systémů, • řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto.

Další informace

Nabízíme: • Dobré platové podmínky • flexibilní pracovní dobu s možností homeworkingu, • podporu profesního rozvoje, • zázemí stabilní organizace, • činnost na významném systémovém projektu realizujícím celorepublikové změny v oblasti digitálního vzdělávání, • možnost sdílení informací a zkušeností v síti ICT metodiků, • dohodu o pracovní činnosti odpovídající úvazku 0,50 po dobu realizace projektu (do října 2022). Předpokládaný nástup: prosinec 2019. Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 15. 11. 2019 do 10:00 hodin na e-mail planetova@nidv.cz. Do předmětu zprávy uvádějte „krajský ICT metodik (kraj, do kterého se hlásíte) IPs SYPO“. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy