• Slide Basic 01

Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání

Pracovní smlouva na úvazek 1,0; 13. platová třída, místo výkonu práce Praha

Popis pracovní pozice:

  • Podílí se na tvorbě kurikula pro obor Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání a na přípravách metodické podpory pro školy;
  • Prezentuje výsledky práce na seminářích pro pedagogy; spolupracuje s ostatními didaktiky informatiky a dalších vzdělávacích oblastí; podílí se na správě informačního systému pro revize kurikula;

Hlavní náplň činnosti

Požadujeme

  • Magisterské pedagogické vzdělání zaměřené na informatiku na 2. stupni ZŠ nebo na SŠ, pedagogickou praxi nejméně 5 let (znalost prostředí SŠ, zkušenosti s prací ICT metodika nebo koordinátora ŠVP výhodou); schopnost týmové práce a řízení pracovního týmu; schopnost prezentovat odborná témata a vést diskusi s účastníky seminářů;
  • Znalost rámců DigComp a DigCompEdu; schopnost využívat digitální technologie k práci, online meetingům apod.;
  • Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě, znalost anglického jazyka; komunikativnost, flexibilitu; znalost prostředí středních škol;

Další informace

Nabízíme: Samostatnou, tvořivou, zodpovědnou a různorodou práci, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., s účinností od 1. 1. 2020, příloha č. 1; získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce; 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, kulturní a sportovní aktivity,

Nástup ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici vyplňte např. online strukturovaný životopis ve formátu Europass na undefined a zašlete jej společně smotivačním dopisem na e-mailovou adresu: vendula.nechvilova@npicr.cz, do předmětu zprávy uveďte „Didaktik informatiky“.

Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice (Didaktik Informatiky pro střední vzdělávání).

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy