• Slide Basic 01

Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání  1,0

Hlavní náplň činnosti

  • Podílí se na tvorbě kurikula pro obor Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání;
  • Podílí se na přípravách metodické podpory pro školy;
  • Prezentuje výsledky práce na seminářích pro pedagogy;
  • Spolupracuje  s ostatními didaktiky informatiky a dalších vzdělávacích oblastí;
  • Podílí se na správě informačního systému pro revize kurikula;

Požadujeme

  • Magisterské pedagogické vzdělání zaměřené na informatiku na 2. stupni ZŠ nebo na SŠ
  • Pedagogickou praxi nejméně 5 let (znalost prostředí SŠ, zkušenosti s prací ICT metodika nebo koordinátora ŠVP výhodou)
  • Schopnost týmové práce a řízení pracovního týmu;
  • Schopnost prezentovat odborná témata a vést diskusi s účastníky seminářů;
  • Znalost rámců DigComp a DigCompEdu;
  • Schopnost využívat digitální technologie k práci, online meetingům apod.;
  • Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě
  • Znalost anglického jazyka;
  • Komunikativnost, flexibilitu;
  • Znalost prostředí středních škol;

Další informace

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
  • 5 dnů indispozičního volna, tzv.  „sickdays“, 25 dní dovolené,
  • možnost zapojení do programu MultiSport,
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
  • možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Předpokládaný nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Praha

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail pam@nidv.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Didaktik informatik“. Také můžete vyplnit online ve formátu Europass na http://www.europass.cz/co-je-europass/zivotopis/ a zašlete na e-mailovou adresu: vendula.sunikova@npicr.cz.

NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o  zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Poznámka:

Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne  1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Odeslat životopis

Vytvořit životopis

Fotografie
Maximální velikost nahrávání 60,00 MB
Od Do Celý název školy Studijní program Obor Závěrečná práce Akce
Od Do Firma Pozice Akce
Jazyk Úroveň Akce
Nadpis Detaily Akce

Dotazy