Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Krajský metodik

v projektu Podpora společného zdělávání v pedagogické praxi (APIV B)

Kraj: Moravskoslezský

Forma úvazku:  Pracovní smlouva po dobu trvání projektu (do 31. 3. 2022)

Náplň práce:

  • koordinace, administrace a realizace klíčových aktivit projektu v kraji,
  • konzultační činnost a poskytování odborného poradenství v oblasti společného/inkluzivního vzdělávání (nejen) školám,
  • síťování  relevantních aktérů zabývajících se problematikou společného/inkluzivního vzdělávání v kraji (jednotlivých odborníků, neziskových organizací ad.) – vytvoření krajské databáze aktérů implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání (APIV),
  • příprava a realizace tzv. informačních seminářů pro veřejnost zaměřených na problematiku  společného/inkluzivního vzdělávání,
  • zajištění vzdělávacích a poradenských služeb (DVPP, mentoring, koučink, externí odborné poradenství) pro školy zapojené do tzv. krajské sítě škol a školských zařízení (spolupracující školy v projektu).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského typu,
  • minimálně 2 roky praxe vztahující se k dané činnosti,
  • znalost školského terénu v regionu,
  • organizační schopnosti,
  • komunikační dovednosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni,
  • prezentační dovednosti.

Výhodou:

  • plánování, realizace, monitorování a vyhodnocování vzdělávacích programů,
  • znalost školské legislativy.

Nabízíme:

  • pět týdnů dovolené,
  • čtyři dny indispozičního volna,
  • dobré platové podmínky,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • příspěvek na stravování,
  • zázemí stabilní organizace,
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu,
  • pracovní smlouvu na plný úvazek po dobu realizace projektu.

 Plat dle nařízení vlády č.  341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo výkonu práce: Ostrava nebo Brno

Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů  pro účely příslušného výběrového řízení.