Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Referent majetkové správy

úvazek 1,00

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu
  • komunikativnost, schopnost týmové práce
  • občanskou a morální bezúhonnost

Náplň práce:

  • Souhrnné věcné zpracovávání podkladů výběrových řízení a návrhů smluv při správě majetku včetně organizace akcí provozního charakteru při správě majetku.
  • Odpovědnost za realizaci veřejných zakázek hrazených z kmenových prostředků NIDV
  • Zajišťování specializovaných odborných činností v oblasti majetkové a majetkoprávní (zajišťuje majetkovou správu, údržbu a opravy nemovitostí NIDV Praha v rámci celé ČR včetně přípravy podkladů k vyúčtování služeb a komunikace s nájemníky v provozních záležitostech).
  • Shromažďování požadavků na opravy a rekonstrukce všech objektů, zajišťování příslušné dokumentace pro provádění údržby a oprav.
  • Evidence prováděné revize na jednotlivých objektech.
  • Odpovědnost za správné čerpání Fondu reprodukce majetku, zajišťování styku se zřizovatelem při vyúčtování všech investičních a neinvestičních prostředků, které byly určeny na opravy, údržbu a rekonstrukce (případně na novou výstavbu).
  • Zajišťování operativní evidence majetku, zakládání, aktualizace a archivace osobní majetkové karty a místních seznamů centrálního pracoviště.
  • Zpracování a evidence pojištění majetku a řešení pojistných událostí.
  • Příležitostné provádění lehčích řemeslných a fyzicky náročnějších prací.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky, Karta MultiSport
  • 5 týdnů dovolené
  • indispoziční volno
  • služební telefon se zvýhodněným tarifem

Plat dle nařízení vlády č. 341/2006 Sb., v platném znění.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Praha

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

NIDV zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu."