Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Vedoucí oddělení smluvních vztahů a veřejných zakázek – úvazek 1,0

Co Vás čeká?

  • koordinace aktivit souvisejících se zadáváním veřejných zakázek napříč celou organizací,
  • dohled nad dodržováním Zákona o zadávání veřejných zakázek (134/2016 Sb.) v rámci celé organizace, včetně dohledu nad dodržováním interních postupů při zadávání VZMR,
  • odpovědnost za evidenci veřejných zakázek a smluvních vztahů v rámci celé organizace,
  • zadávání VZ na profil zadavatele (NEN),
  • dohled nad plněním povinností dle Zákona o registru smluv (340/2015 Sb.),
  • koordinace činností související s nepotřebným majetkem organizace v souladu se zákonem o majetku státu (219/2000 Sb.),
  • zodpovědnost za přípravu návrhů smluv, revizi,  evidenci  a archivaci smluvních vztahů organizace.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva,
  • zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení,
  • samostatnost, flexibilita, loajalita,
  • komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti,
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • příplatek za vedení,
  • po zapracování osobní příplatek,
  • atraktivní lokalitu pracoviště v centru Prahy 1 – Senovážné nám. 25,
  • zázemí stabilní organizace s působností na celém území ČR,
  • pružnou pracovní dobu,
  • příspěvek na stravování,
  • 4 dny indispozičního volna „sickdays“,
  • 25 dní dovolené,
  • mobilní telefon se zvýhodněným tarifem.

Datum předpokládaného nástupu: 1. dubna 2019 (případně dle dohody)

Místo výkonu práce: Praha, centrální pracoviště NIDV

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis

NIDV zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona
č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.