Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Odborný krajský metodik

Kraj: Královéhradecký

úvazek 1,00

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského typu,
  • minimálně 3 roky praxe ve školství,
  • znalost školského terénu v regionu,
  • organizační schopnosti,
  • komunikační dovednosti,
  • práce v kancelářských aplikacích na uživatelské úrovni,
  • časová flexibilita,
  • prezentační dovednosti.

Výhodou:

  • Plánování, realizace, monitorování a vyhodnocování vzdělávacích programů,
  • administrace e-learningových systémů,
  • tutorské nebo lektorské dovednosti,
  • dovednost práce s informačními systémy,
  • předchozí zkušenosti v projektech ESF,
  • znalosti školské legislativy,
  • znalost didaktiky předmětu,
  • zkušenosti s vedením menších týmů,
  • chuť učit se nové věci
  • aktivní řidič.

Hlavní náplň činnosti:

  • Koordinace, administrace a realizace klíčových aktivit projektu v kraji,
  • odpovědnost za provedení předem nastavených evaluačních procesů v kraji,
  • metodická činnost v kraji,
  • spolupráce s fyzickými i právnickými osobami,  kteří realizují DVPP v kraji,
  • helpdesk pro pedagogickou veřejnost,

Nabízíme:

  • pět týdnů dovolené
  • čtyři dny indispozičního volna
  • dobré platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní organizace
  • činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu
  • pracovní smlouvu na celý úvazek na dobu určitou do 31. 5. 2022

Plat dle nařízení vlády č.  341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Předpokládaný nástup: ihned, případně dle domluvy

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

NIDV zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu."