Požadujeme:

  • zkušenosti se správou HW
  • znalost VMWare a virtualizace
  • znalost zálohovacích systémů
  • znalost OOP - jazyka PHP a frameworku ZEND nebo Nette
  • znalost jazyka SQL a databázového systému MySQL (MSSQL výhodou, MongoDB výhodou, PostgreSQL výhodou)
  • zkušenosti s tvorbou dynamických webových aplikací a znalost používaných technologií (XHTML, CSS, XML, JavaScript, )

   Výhodou je:

  • zkušenost s vývojem aplikací v týmu (Verzovací system Git)
  • zkušenosti s open-source nástroji: MantisBT, Moodle
  • znalosti OS Linux (Debian), skriptování v BASH
  • orientace v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • orientace v oblasti ICT legislativy (ZoKB, GDPR, apod)

Náplň práce:

     správa HW, serverů, datových úložišť a rozvoj firemních IS včetně analýzy a integrace

     stávajících  systémů.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní instituce s celorepublikovou působností
  • výkon práce v centru Prahy

Nástup: 1. března 2019 ( nebo dohodou )

Místo výkonu práce: Praha

NIDV zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu."