Úvazek: 0,5

Hlavní náplň práce:

  • Tvorba programů pro Programovou nabídku NIDV pro předškolní vzdělávání a organizační zajištění vzdělávacích programů v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků
  • Monitoring a evaluace DVPP v NIDV, zpracování dat
  • Příprava akreditací vzdělávacích programů NIDV
  • Spolupráce na přípravě resortních projektů a jejich vedení a realizace
  • Připomínkování interních materiálů, materiálů MŠMT a jiných organizací v rámci NIDV
  • Poskytování metodické podpory pedagogickým pracovníkům

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání pedagogické, případně ÚSO pedagogické
  • Orientace v oblasti školství a vzdělávání
  • Odborná pedagogická praxe v mateřské škole výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost práce s texty
  • Zodpovědnost, flexibilita a samostatné řešení úkolů
  • Komunikativní dovednosti a týmová spolupráce
  • Občanská a morální bezúhonnost
  • Aktivní řidič

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • Plat dle nařízení vlády č. 341/2006 Sb., v platném znění, 12. platová třída
  • Kancelář v centru Zlína
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Indispoziční volno
  • 5 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: 1. březen 2019

Místo výkonu práce: NIDV, krajské pracoviště Zlín, Potoky 267

NIDV zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu."