• Slide Basic 01

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Kde můžu najít jednotlivá pracoviště NIDV v ČR?

NIDV má celkem patnáct pracovišť, která naleznete zde.

Zapomněl/a jsem heslo do svého účtu/ učtu školy.

Přihlašování na vzdělávací programy je možné dvěma způsoby:
1. Přihlášení se pod vedením školy za pomocí IČ a hesla školy (tzv. ředitelský modul). Pokud škola heslo nezná, pod formulářem je odkaz na vygenerování odkazu pro nastavení hesla, tento odkaz dorazí na oficiální e-mail školy, který je evidován v naší databázi. Pokud na e-mail neobdržíte nové přihlašovací údaje, prosím kontaktujte krajské pracoviště, pod které jako škola spadáte, a zažádejte o kontrolu e-mailové adresy školy.

obr 1

2. Individuální přihlášení – zde se přihlašuje účastník sám za pomoci svého osobního e-mailu a hesla. Plátce si účastník volí až v dalším kroku při vyplňování přihlášky, pokud zvolí školu, tak se po přihlášení odesílá automatický email s informací o přihlášení i na oficiální e-mailovou adresu zvolené školy. Pokud účastníka a jeho e-mail ještě u v naší databázi účastníků neevidujeme, tak při prvním přihlášení heslo nevyplňuje. Pokud účastníka a jeho e-mail evidujeme a nezná heslo, opět má možnost si pod formulářem kliknout na zaslání odkazu k nastavení nového hesla.

obr 3

Můžete mi pomoci s přihlášením na kurz?

Návod na přihlášení naleznete zde. Pokud se Vám to stále nedaří, obraťte se na garanta vzdělávacího programu, který Vám s přihlášením pomůže.

Kam se mám obrátit, ohledně vypisování kurzů/ seminářů na příští rok?

Prosím kontaktuje naše metodiky krajského pracoviště NIDV, pod které Vaše škola spadá. Kontakty na jednotlivá krajská pracoviště naleznete zde.

Jakým způsobem je možné zaplatit kurz/ seminář?

Možnost platby lze dvěma způsoby, avšak přesné informace naleznete na přihlášce:

  1. Platba fakturou – faktura bude vystavena po absolvování vzdělávacího programu na udanou kontaktní adresu.
  2. Platba v hotovosti – účastník ji hradí přímo na místě před zahájením vzdělávacího programu, po úhradě mu je vystaven doklad o zaplacení.

Stále jsem neobdržel/a fakturu.

Pokud jste stále neobdrželi fakturu, obraťte se prosím na ekonomické oddělení centrála NIDV - Martina Mocová +420 222 122 235, e-mail: mocova@nidv.cz

Potřebuji nahlásit změnu fakturační údajů.

Změnu fakturačních údajů se hlásí na ekonomické oddělení centrála NIDV - Martina Mocová +420 222 122 235, e-mail: mocova@nidv.cz

Změna kontaktních údajů (změna ředitele/ředitelky školy, e-mailová adresa, změna názvu školy).

Změnu kontaktních údajů nahlásíte na krajské pracoviště NIDV, pod které jako škola spadáte. Kontakt na jednotlivé krajské pracoviště, naleznete zde.

Odhlášení ze vzdělávacího programu.

Odhlášení z vybraného vzdělávacího programu lze provést třemi způsoby:
1. Telefonicky – nejpozději 5 pracovních dnů před konáním jednorázového programu, telefonicky kontaktuje garanta vzdělávací akce, kontakt na garanta naleznete v přihlášce.
2. E-mailem – a to do 5 pracovních dnů před konáním jednorázového programu, do 15 pracovních dnů před konáním periodicky se opakujícího programu. A to na garanta, který daný program pořádá. Pokud email nemůžete najít, email zašlete na adresu sekretariat@nidv.cz, nezapomeňte uvést jméno, příjmení, případně název školy, název konaného programu a místo konaní.
3. Poštou – 8 pracovních dnů před zahájením jednorázového programu a 18 pracovních dnů před zahájením periodicky se opakujícího programu na adresu pořádajícího krajského pracoviště.

Ztratil/a jsem osvědčení, u koho si mohu zažádat o nové?

Nové vysvědčení označené, jako duplikát, Vám vystaví garant daného programu, který jste absolvovali. Pokud si jméno garanta nepamatujete, obraťte se na krajské pracoviště NIDV, ve kterém se kurz konal.

Jak zjistím, zda je kurz, o který mám zájem, stále dostupný?

Po otevření příslušného programu se Vám otevře hlavička programu, kde naleznete pod názvem programu tyto oranžové dlaždice. Políčko přihlásit, značí v tomto případě, že kapacita programu je stále nenaplněná. Pokud políčko přihlásit nemůžete najít, znamená to, že kapacita byla již naplněna. I přesto je tu šance se na daný program přihlásit, a to jako náhradník. Telefonicky zkontaktuje garanta programu, v případě, že by se z kurzu někdo odhlásil a uvolnilo se místo, garant Vás bude kontaktovat.

obr 2

Kam se mám obrátit, pokud potřebuji řešit personální záležitosti?

Daňové přiznání - Libuše Emingerová tel: +420 222 122 281, e-mail: emingerova@nidv.cz
Ostatní - Valerie Nedělová tel: +420 222 122 243, e-mail: nedelova@nidv.cz